Tuğra cam filmleri 18 yıllık sektör deneyimini, müşterilerine sunduğu kaliteli güvenilir hizmetleri ile geride bırakmıştır.Firmamız yapmış olduğu cam filmi uygulamalarında güncel son teknolojik cihazlar kullanarak ürün kalitesini devamlı ön planda tutmaktadır.Cam filmleri uygulaması sadece bir talebi yerine getirmek değil, ortamın alanın atmosferini değiştirip daha ilgi çekici daha ferah ve daha kullanışlı bir durumuma getirmektedir.

Tuğra Cam Filmleri olarak müşterilerimize verdiğimiz değeri, bir çok farklı sektörden ve alanlarında lider firmaların tercihi haline gelerek başarımızı kalitemizi referanslarımız ile kanıtlamış durumdayız.Cam filmi uygulamalarında yeni modeller yeni ürünler devamlı müşterilerimizin beğenisine sunularak tercih ettikleri çalışmalar yapılmaktadır.

Tuğra Cam Filmleri, son yıllarda önemi yeni yeni kavranan cam filmlerinin her türü için uygulama yapmaktadır. Bunları kabaca aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

1- Güneş kontrol filmi uygulaması,
2- Güvenlik filmi uygulaması,
3- Kumlama filmi uygulaması,
4- Desenli film uygulaması,
5- Dekoratif film uygulaması,

Bütün bunların yanısıra Tuğra Cam Filmleri, tabela uygulama, one way vision ve jaluzi uygulaması da yapmaktadır.

Tuğra Cam Filmleri, uygulama yaptığı cam filmlerine 10 Yıl garanti vermektedir. Uygulama sonrası yaşanabilecek en ufak bir aksaklığı anında müdahelelerle bertaraf etmektedir. Bu yüzden uygulama anındaki hizmetin yanısıra, uygulama sonrası hizmete de gereken önemi vermektedir.